sobota, 11 czerwca 2016

Pierwsze koty za płoty,
 Miś powstaje

  a Blog zaczyna się rodzić. Będzie o wszystkim co mnie dotyczy. Moim pomysłem jest umieszczanie w tym miejscu moich twórczych osiągnięć. Określenie górnolotne i czytający może pomyśleć, że będę umieszczała relacje z wręczania nagród. 
Nic takiego! 
Moje " twórcze osiągnięcia" to ręcznie robótki, nad którymi czasami pracuję ciężko i długo. Lubie szydełkować, robić na drutach, wyplatać koraliki oraz szyć. O czasu do czasu maluję, ale to niszowe zajęcie i zaległości warsztatowe nie pozwalają na publiczne eksponowanie dzieła. 
Aktualnie pracuje nad szydełkową maskotką. Nic nowego dla mnie, bo wykonywałam już kilka. Każda maskotka to nowe wyzwanie. Nie korzystam z gotowych schematów, dlatego szydełkowe zabawki to pojedyncze egzemplarze. Ich ostateczny wygląd powstaje w trakcie robótki. Zaczynam od nóg i nie wiem do kogo będą należały :-)
Poniżej wstępne fotki z misiowego szydełkowania





i już wiem co muszę poprawić :-)

9 komentarzy:

 1. Witaj w blogosferze. Pierwszy post i jakże udana maskotka. Fajnie, że do nas dołączasz. Zaczęłaś od szydełkowego misia, swojego pomysłu i to jest to, co będzie Cię tutaj wyróżniać. Może z czasem pokażesz nam jeszcze inne prace, w innych technikach. We mnie już masz obserwatora, dopisuję Cię do swojej listy blogów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję, tą maskotkę poprawiam i zaprezentuję kolejne prace

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam na odsłonę misia w całości, bo zapowiada się ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Już nie mogę się doczekać by zobaczyć tego przystojniaka:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ślicznie dobrane kolorki, czekam na całość :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam :)
  Z przyjemnością zobaczę misia w całości :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj w blogowym światku i już widzę,że będę wpadać tu częściej bo też lubię szydełkowanie i szycie na maszynie i nie tylko. Dziękuję, że dodałaś mnie do znajomych w gogle +. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Witaj, dziękuje za odwiedzinki :*, mam prośbę możesz powiększyć czcionkę?

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń